ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMLERİ (OSGB)

Bir veya birden fazla işyerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermek üzere, işyeri dışında kurulan, gerekli donanım ve personele sahip olan ve Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilen, kamu kurum ve kuruluşları veya tüzel kişilerdir.

Beydağı OSGB, 25 Şubat 2016 tarihinde Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen XXX Belge Nolu yetki ile kurumlara İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda tanımlanan şekilde Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri vermektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Uygun olarak düzenlenmiş çalışma ortamları yaratabilmek için hukukun ve etik değerlerin gerektiği şekilde kurumlarla işbirliği yapabilmektir. İş hayatındaki kazaların, meslek hastalıklarının ve güvenlik sorunlarının tek çözümü bilindiği gibi, sürdürülebilir bir İş Sağlığı ve Güvenliği sistemi kurmak, uygulamak ve denetlemekten geçmektedir.

Malatya İş Güvenliği

Misyonumuz

emel hedefimiz,kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerimizde insana ve çevreye duyarlı projelerle kurumların memnuniyetini sağlayarak; kurum çalışanlarının sağlıklı ve kazasız çalışma ortamlarında motivasyonlarının ve verimliliklerin her geçen gün artması ve tüm bu süreçlerde gerek hizmet sektöründe gerek üretim sektöründe hizmet verdiğimiz firmalarda kaliteyi,karlılığı artırmada aracı olmak.Çalışanlarıyla birlikte kurumları da sağlıklı güvenli yarınlara taşımakdır.

Malatya OSGB Tedbirleri
Malatya İş Güvenliği Tedbirleri

Vizyonumuz

İhtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çalışma hayatında güvenli çalışma ortamları yaratmak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.Çeşitli sektörlerde, yüzü aşkın kuruma hizmet veren Beydağı OSGB sektöründe liderler arasındadır. Referanslarımızı talep etmek için, iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız durumunda, ekibimiz size bilgilendirme yapmaktan mutluluk duyacaktır.

WhatsApp chat